O mne

MARTIN PRUŠANSKÝ - SLUŽBA NA MIERU

S financiami som profesionálne začal v roku 2021. Po 2 rokoch v slovenskej sprostredkovateľskej spoločnosti a stážach v poisťovni a v banke som sa rozhodol osamostatniť. Dnes ponúkam poradenstvo ohľadom celostnej práce s peniazmi – aby aj Vaša práca s peniazmi mohla byť skutočne efektívna.

Začínal som s presvedčením, že aj na Slovensku sa dajú veci robiť inak. To pramenilo z mojich dlhodobých skúseností zo zahraničia, kde som získal veľa inšpirácie. Získal som nový pohľad na služby a vzdelávanie a rozhodol sa uplatniť ho doma na Slovensku.

Sám sa dodnes stretávam so službami, ktorých cieľom nie je spokojný a bohatý klient, ale len rýchly zárobok inštitúcie. Dnes sa teším, že aktuálne 70+ spokojným klientom môžem ukazovať, ako zefektívniť ich prácu s peniazmi.

služba na efektívnu prácu s peniazmi

Chcem naučiť ľudí pracovať s peniazmi zodpovedne

Peniaze sú pevnou súčasťou našich životov a obrovskú časť svojho života strávime ich zarábaním. Preto je veľká škoda nevedieť ich využívať správne – a pracovať tak trochu nadarmo. 

Pracujem nezávisle a nie som viazaný na jednu inštitúciu ako napr. v banke či poisťovni, ale spolupracujem s celým trhom – aby som mohol každému klientovi odporučiť na mieru to, čo je najlepšie preňho a nie pre inštitúciu.

HODNOTY, za ktorými si stojím

Kvalita

Nastavený štandard od prístupu, komunikácie až k produktom a následnej starostlivosti o klienta.

Rýchlosť

Nikto nemá rád dlhé čakanie v rade na úradoch. Na požiadavky reagujem do 24 h. Pre mojich klientov som kedykoľvek dostupný – aj mimo otváracích hodín inštitúcií.

Odbornosť

Financie sú na konci dňa o číslach a dátach. Preto pre klientov robím prepočty, aby si racionálne mohli vybrať to, čo potrebujú.

Osobný prístup

Pristupujem ku každému s ohľadom na jeho či jej potreby. Veľmi sa teším z dlhodobých spoluprác, ktoré takto vznikajú.

S čím vám viem pomôcť?

Všetky moje služby sú pre klientov bezplatné – som platený priamo finančnými inštitúciami naprieč celým trhom (od bánk, poisťovní po investičné spoločnosti).

MINI

MEDIUM

MAXI

Všetko čo je v MEDIUM, plus:

Kontaktujte ma

Chceli by ste si dohodnúť nezáväznú konzultáciu o tom, či pre Vás viem byť vo Vašej situácii užitočný? Odpovedám do 24 h. Konzultácie ponúkam aj ONLINE.

ZANECHAJTE NA SEBA KONTAKT A JA SA VÁM DO 24 H OZVEM

Aby Vaša práca s peniazmi bola skutočne efektívna.

Kontaktné údaje

© 2023 Martin Prušanský. Všetky práva výhradené.